До розділу

Руське Православне Коло

Юдо-христосівці зруйнували образ Перуна на Хортиці

 

Голові Запорізької облдержадміністрації


Заява

10 серпня цього року нам стало відомо, що на острові Хортиця, в районі балки Музичина, невідомими особами було здійснено акт наруги над культовою спорудою «Святилище Перуна».
При огляді місця події ми побачили, що образ Перуна було спалено за допомогою якоїсь запалювальної рідини, з ознаками певного обряду, тобто діяла не випадкова зграя хуліганів, а організована група, котра підготувалася до цього акту заздалегідь. Подібні акції сталися і в інших областях України, очевидно це пов’язано з 1020-річчам християнізації Русі.
Святилище Перуна в балці Музичиній було місцем проведення свята Перуна, та вишколів для молоді, які сприяли духовному і фізичному вихованню майбутніх захисників вітчизни, воїнів.
Сприймаємо нищення святилища, як свідомий акт приниження наших релігійних почуттів і розпалювання міжрелігійної ворожнечі. Вимагаємо від представників владних структур вжити необхідних заходів щодо захисту права на вільне віросповідання і захисту цілісності предметів культу, та попередження подібних випадків.

 

Голова громади "Права" РПК  Микола Кардач

 

Фото Миколи Кардача

До розділу