До розділу

 

Руське Православне Коло

 

Відкриття святилища в "Пристінах"
 

В с. Григорівка Запорізького району, поблизу в'їзду в Заказник "Пристіни" відбулося урочисте відкриття і освячення святилища Рідним Богам, яке провів волхв Світовит.
Багато зусиль знадобилося громаді "Древо" на чолі з Вінцеславом Варванським, щоб постало нове місце для ушанування Рідних Богів поблизу живописного куточку над річкою Конкою. Велика подяка ліснику Заказника Степану Олійнику та його сину Василю, які на своїй присадибній дільниці запропонували облаштувати святилище. Майстер-різьбяр Вадим Літвінов відобразив Сварога і Родану, як образи Батька Неба і Матері Землі, а також їхніх дітей - Дажбога (Сонце) і Макошу (Воду). Тепер перед Заказником "Пристіни" люди можуть відвідати святилище і помолитися до Рідних Богів згідно звичаїв нашого народу.

Якщо ви будете мандрувати автошляхом Харків-Сімферополь, знайдіть трохи часу, аби зупинитися в селі Григорівка. Звернувши праворуч з траси, завітайте на Святилище (його можна побачити з дороги), а потім можна пройтися пішки до Синього Озера і зануритися у його прохолодні джерельні води.

Телефони для довідок: 093-937-00-85, 093-017-09-30, 096-473-32-51

 

Різьбяр Вадим Літвінов Василь Олійник за трахтором

Вадим Літвінов і Світовит Пашник

Розповідає Вадим Літвінов Розповідає Степан Олійник

Волхв Світовит промовляє перед учасниками Розпалювання священного Вогню

Править волхв Світовит Пашник Волхв Світовит Пашник. Освячення Води

Освячення Степан Олійник, Вадим Літвінов, Світовит Пашник

До розділу