До розділу

 

Руське Православне Коло

 

Український національний «Еnter». Де він?

Про сало, Податковий кодекс тощо
 

 

Магатма Ганді всерйоз сумнівався у можливості індійської національної революції з метою звільнення від британського панування. Основною перешкодою він вбачав релігійну свідомість більшості народу. Виховані у звироднілій індуїстській традиції сотні мільйонів поневолених не сміли повстати, бо вважали своє животіння кармічним наслідком «гріхів» у попередніх життях. Тому Магатма проповідував сатьяграху – ненасильство, за допомогою якого, сподівався, народ здобуде незалежність. Магатма знав душу свого народу і не знав одночасно. Бо без зброї таки не обійшлося. Зокрема, допомогло сало! Одного доброго ранку індуїстам, буддистам і мусульманам – воякам британської колоніальної армії хтось дуже мудрий у якості засобу для чищення рушниць здогадався роздати свине сало! Індуїсти і буддисти однозначно вирішили, що у наступному житті вони точно народяться баобабами, бо мають відношення до вбивства ні в чому невинних свиноматок і свинотаток. Мусульмани так само засумнівалися, чи зустрінуть їх по смерті гурії, чи таки – шайтан. В результаті ненасильники отримали цілком незайві загони навчених, озброєних і ідейних бійців. Загальний наслідок відомий – Індія ядерна держава.

«Вони», які зараз «мають» владу, прийшли всерйоз, системно, обдумано і бажано назавжди. Ну, на найближчі 10 років точно. Бо саме такий період податкових канікул пропонується встановити проектом Податкового кодексу, ініційованим і «доопрацьованим» Кабміном для підприємств певних категорій. І перелік цих підприємств (що важливо) – не вичерпний. Тобто, за потреби у податковий рай цілком реально пролобіювати свій, перепрошую, офшоровий свічний заводік.

Водночас для «малого і середнього бізнесу», попросту – лохів, які донедавна бовталися собі у єдоноподатковому болоті, розкидаючи свої річні обороти по 500 000,00 грн. на дружин, мам і бабусь, схоже настануть гайки. Бо їм – ріелтерам, бухгалтерам, аудиторам, юристам, різним консультантам, торгівцям через Інтернет і прочим нещасним тепер до єдиного податку зась. Спитаєте, як тепер «вони» будуть оптимізуватися. А нащо воно буде треба для тих, хто попав до раю?!... Податкового принаймні. А лохі – відчуйте себе у шкурі тих, хто не купив білета на ковчег, бо не мав грошей, тай не знав ні про який ковчег («1212»)…

Ці та багато інших хороших і добрих ідей нової влади говорять про одне – грошово-майнові шлюзи і переборки між тими, хто «є» і тими хто «має» задраюються остаточно. Не в тому питання, що роблять це біло-блакитні. Біло-сердешні чи помаранчеві робили би те саме, бо ситуація вже дозріла і система потребує господаря. Одного і серйозного. Це в інтересах всіх. Крім українців. Бо далеко не ми – не український народ і навіть не народ України вбачається в ролі такого господаря. Бо відмовилися від думки бути господарями, своєї самими створеної, системи під назвою НАЦІЯ. Відволіклися на серіали, шоу, міжрелігійну і міжпартійну боротьбу, боротьбу із грипами та – банальну боротьбу за виживання….

Що треба зробити, на який «Enter» у свідомості українця натиснути? Яке сало роздати чи яке іще сало забрати?!
Аби зрозуміли, що карма (тобто доля) залежить від волі. Зворотньопропорційно.

 

Ярослав Бабич
Адвокат

 

 

 

До розділу