До розділу

 

Руське Православне Коло

 

Відновлено образи Богів на Хортиці

 

12 листопада 7518
Запоріжжя, Хортиця

 

Стараннями різьбяра Вадима Літвінова сьогодні було завершено відновлення образів Богів Велеса і Перуна поблизу святилища-яйця доби ранньої бронзи, що знаходиться на південному схилі балки Велика Молодняга. Раніше біля малого святилища-яйця було реставровано лик образу Макоші. Також завершено реставрацію основних статуй на святилищі "Триглав" (північна частина балки Велика Молодняга) під керівництвом Мечеслава Шестуна та за допомогою Вадима Літвінова. Запрошуємо прочан відвідати священні для русинів місця.

У неділю, 14 листопада, планується освячення відновлених образів після основного богославлення на святилищі-обсерваторії (висота Брагарня), що починається об 11-00.

Нагадаємо, що біснуваті священик і прихожани від московського патріархату 6 вересня поруйнували і попалили 9 образів на острові Хортиця, причому зробили це у вигляді обряду "поверження ідолів", чим порушили законодавство і звинувачуються в розпаленні міжрелігійної ворожнечі. Стосовно цих подій досі йде слідче дізнання. Маємо надію, що правоохоронні органи притягнуть винних до відповідальності.

 

Образ Велеса

 

Образ Макоші

 

Біля образу Макоші і малого святилища-яйця доби бронзи

 

Образ Перуна

 

Образ Перуна

 

Образ Перуна

 

Вадим Літвінов за роботою. Образ Перуна

 

Вадим Літвінов за роботою. Образ Перуна

 

Вадим Літвінов біля образу Перуна

 

Святилище "Триглав"

 

Святилище "Триглав"

 

Святилище "Триглав"

 

Святилище "Триглав"

 

Світлини в Контакті

 

 

До розділу