До розділу

 

Руське Православне Коло

 

Наруга над Божим образом в Маліївцях!

 

25 березня 7519
Маліївці, Хмельницької обл.

 

Як повідомив нам побратим Волемир в селі Маліївці Дунаєвецького р-ну Хмельницької області був зруйнований образ Перуна. Місцевий священик УПЦ МП неодноразово погрожував поруйнувати святилище рідновірів і таки здійснив свої наміри. Маємо надію, що місцеві правозахисні органи відреагують на цю дію і покарають винних у розпалюванні релігійної ворожнечі і нанесенні духовної і матеріальної шкоди місцевій громаді рідновірів.

Живописне село Маліївці давно привернуло увагу рідновірів, вони викупили тут кілька хатинок і планували утворити поселення. Біля села проводилися молодіжні козацькі таборування зі всієї України-Русі, проводилися богославлення. Поблизу Малієвець знаходиться Давньоруське городище.

Планується відновити образ Перуна. Звертаємося за допомогою до рідновірів і прихильників надати посильну допомогу. Звертатися за тел.: 098-471-28-34, 066-658-06-17 (Волемир).

 

Додаток: Як повідомив побратим Волемир, на святилищі було відновлено образ Бога. Була також проведена розмова з головою селищної ради про недопустимість релігійної ворожнечі в селі.

 

 

Світлини з відновлення образу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.svit.in.ua

 

До розділу