До розділу

Руське Православне Коло

 

ЗВЕРНЕННЯ
до Гетьмана України ЮЩЕНКА В.А. та українського козацтва

 

 

За політичними та економічними битвами, Україна стала країною соціального лиха з «соціальними» сиротами. З понад 200 тис. дітей сиріт, тільки 5% не мають батьків. Серед притягнутих до відповідальності за проституцію, понад 20% – неповнолітні дівчатка. Вже втрачено в сенсі моралі одне покоління, штучно створена епідемія духовного СНІДу з допомогою спиртних виробів, яка захопила наймолодше покоління Українців – носіїв генетичної пам'яті нашого народу –втрачаємо друге покоління.

В 2007 році в Україні випито 880 млн. літрів алкоголю, згідно даних офіційної статистики, і майже таку кількість тіньового, що складає понад 13 літрів чистого алкоголю на душу населення, а за підрахунками Всесвітньої організації охорони здоров'я, невідворотне пошкодження генофонду народу настає при обсязі споживання чистого алкоголю 9 літрів на душу населення.

Немає апарату, який би виміряв падіння духовності, але є статистика, яка неупереджено про це показує - Україна займає перше місце в Євразії по розповсюдженню ВІЛ-СНІДу, туберкульозу, алкоголізму. Кожні 4,5 хвилини помирає українець від алкоголю. В школах більше 90% хворих дітей, росте число дітей «каналізації».

Згідно сучасних наукових даних алкоголь відноситься по-перше до протоплазматичної отрути - 100 мл випитої горілки руйнує від 3 до 6 тис, нервових клітин, виникають соматичні хвороби, по-друге - до психотропної зброї, яка змінює світогляд і свідомість людини, веде до падіння духовних та моральних якостей, в сім'ях створюються нестерпні умови для виховання дітей, там зароджується підліткова наркоманія, пияцтво, проституція, знищується родова пам'ять, по-третє - це один з найсучасніших і найнебезпечніших видів наркотиків з психічною та фізичною залежністю, який використовується для виманювання коштів у населення, формування рабської поведінки. У бездуховному суспільстві не виховати духовно чистих дітей.

На сьогодні в Україні до 6 млн. алкоголіків та більше 1 млн. наркоманів, і це в основному люди молоді, працездатного віку. З допомогою алкоголю і наркотиків їх зробили каліками свого розуму.

Торгівля алкоголем - найпідступніша експлуатація українців. Село як колиска України спилося!

Причетні в Україні до виробництва та розповсюдження найсучаснішого керованого ПСІ - вірусу С2Н5-ОН - ті хто виносить рішення на його виробництво та виробники - не несуть відповідальності за алкогольний геноцид. Вони переклали проблеми алкоголізації населення на медицину, міліцію та органи місцевого самоврядування.

Втрати від алкогольного геноциду не зрівняти з військовими втратами - йде враження не тільки тіла, але й психіки та духовності на багато поколінь вперед. Населення вимирає. Фактично українців стерилізують алкоголем та наркотиками, бо кожна четверта сім'я вже бездітна, а якщо сюди добавити аборти, постане картина масового знищення українців не на полі бою, а за чаркою, цигаркою та шприцом в руці.

При штучному заплідненні тварин, техніку-запліднику забороняється користуватись парфумами, сучасними миючими засобами, не курити та не вживати алкоголю, бо це може нанести шкоду репродуктивним клітинам.

Мільйони українців зачинають дітей в алкогольному та наркотичному сп'янінні повіривши в примусову рекламу «Немирова», «Біленької», «Оболоні», потім народжують дітей з фізичними та психічними вадами формуючи армію неповнолітніх громадян з агресивною девіантною поведінкою, та низькими духовно-моральними якостями, для яких влада збудує нові лікарні та дитячі притулки-резервації.

З мовчазної згоди дорослих, спивається молоде покоління.

На тлі соціально-алкогольного рабства відсутня будь-яка державна програма по боротьбі з алкогольним геноцидом та падінням моралі.

Пропонуємо:
1) Заборонити рекламу «психотропної» зброї в ЗМІ;
2) На період алкогольної війни проти українців ввести в козацтві сухий закон, пам'ятаючи що Богдан Хмельницький починав визвольну боротьбу з знищення пивних закладів - корчмів;
3) Надати козакам ефірний час на телебаченні для проведення антиалкогольної реклами за рахунок виробників алкоголю;
4) Ліквідацію руйнівних для здоров'я нації наслідків алкоголізації покласти на причетних до виробництва алкоголю;
5) Утримування дітей-сиріт як жертв алкогольної війни - за рахунок виробників алкоголю;
6) Ввести козацьке самоврядування в Україні, в Державних адміністраціях передбачити посаду козацького представника з прямим підпорядкуванням Гетьману України.


Козак гуляє,
Шинкарка носить,
Шинкар питає:
- Чому не ллєш?
- Не пий козаче! -
Козачка просить.
- Не пий козаче!
Коня проп'єш.

Козак сміється,
Шинкарка носить,
Шинкар моргає:
- Замало ллєш.
- Не пий козаче!
Козачка просить.
- Не пий, козаче!
Мене проп'єш!

Шинкарка швидко
Горілку носить.
Козацтво п'яне!
Регоче ніч.
-Не пийте хлопці!
Вкраїна просить.
- Не пийте, хлопці!
Проп'єте Січ!

В шинку шинкарка
Напої носить
І ллє горілки
І ллє вина
Не пийте діти!
Вкраїна просить.
- Не пийте, діти,
Я в вас одна...
 

Психотропна зброя - ПСІ- вірус - носить ім'я святині українського козацтва «Хортиця», таку наругу над історичними пам'ятками наші славні предки не допустили би!. Хто змиє цю ганьбу з тіла українського козацтва?!

Володарська районова звичаєва громада українських козаків Київської області
 

До розділу