До розділу

Руське Православне Коло

 

ЗВЕРНЕННЯ
щодо намірів продажу Землі

 

 

Вельмишановний пане Президенте України!

Надзвичайна обставина, якою є готовність влади зробити землю товаром, змушує нас нагадати одну з прописних істин, безперечно, добре відому Вам.

Суть її в тому, що створений Богом Всесвіт однаковою мірою належить всім і кожному. Земля і її надра, вода і повітря, ліси і степи, фауна і флора не можуть належати будь-кому зокрема. А завдання держави - забезпечити Богом покладене право кожного вільно користуватись довкіллям.

Глибоко поважаючи право людини на приватну власність і погоджуючись із поділом людей на соціальні верстви внаслідок цього, засуджуючи перекручення радянського режиму щодо ставлення до приватної власності, ми ніколи не погодимось і не змиримось із власністю на землю, бо її продажем український люд буде поділено на касти уже перед Богом: хтось (мізерна меншість) матиме право вільно ходити по землі і вдихати її повітря, а хтось (вражаюча більшість) муситиме за це платити, бути ізгоєм на власній, Богом даній землі.

Давши сьогодні згоду на право продажу землі, (а ми в це не хочемо вірити) Ви, шановний пане Президенте, не лише накличете прокляття на свою голову, зрештою, то Ваша особиста справа, але і на голови всіх Ваших нащадків, що вже виходить за особисті межі. Так само проклятий народом буде кожен, хто підставить плече під воза, який повезе українську землю на базар. Отже ж риторичне запитання, з очевидною для кожного відповіддю:

Чи хочете Ви залишитись в історії ворогом власного народу?

Але обирати вдячність нащадків чи їх прокляття – то теж справа кожного. Нам би до цього і діла не мати. Та нам не все одно, що актом, який засвідчить, що земля – товар, буде закладено незнищенне зерно соціальних конфліктів, потрясінь і кровопролить в майбутньому, бо волелюбний український народ ніколи не примириться з кастовістю.
Історія це підтвердила багато разів, як і беззаперечно довела неефективність великопоміщицького володіння, як джерела народного безправ'я і причини тяжких соціальних конфліктів.

Не віримо, що Ви справді хочете бачити нашу землю в постійному вогні і кровопролиттях.

Чи готові Ви взяти на себе непосильну і ганебну відповідальність за соціальні потрясіння і кровопролиття в майбутньому?

В отоваренні землі є і ще одна величезна небезпека.

Капітал – категорія безнаціональна і бездуховна. За нашою багатющою землею він попливе звідусіль. Але тільки не для того, щоб утвердити тут Україну. Уже сьогодні в підприємствах, що належать, наприклад, Росії, не почуєш слова українською. Продана іноземцям земля навіки відторгнеться від України і перестане нею бути. Україна і українство досі залишаються не утвердженими та й в багатьох аспектах – не визнаними в світі. Тож продаймо землю – і тоді не здивуймось, що з часом і географічного поняття “Україна” не залишиться, хіба що в історичній ретроспективі…

Чи готові Ви взяти на себе так само непосильну і ганебну відповідальність за холодне і бездушне нищення чужоземним капіталом України в Україні?

Ті, хто підштовхує Вас до такого антилюдського і небожого рішення, незмірно далекі від істинної віри в Бога, який вимагає людинолюбства, бо вони моляться єдиному богу - Жовтому Дияволу.

Чи хочете Ви бути в одній когорті з безбожниками?

Уже сьогодні розкуплено курортні і рекреаційні зони. Під Києвом, наприклад, на очах у Вас і всього народу доступні всім раніше грибні зони охороняються з автоматами. Уже сьогодні є випадки, коли сільським дітям забороняють купатись навіть в поки що орендованих ставках. Що буде, коли їх куплять? А це ж невинні дрібниці проти того, що наступить пізніше…

Чи такої незалежності прагнув наш народ та й прагнете Ви?
Ми можемо не знати всіх господарсько-економічних тонкощів процесу отоварення землі і в окремих деталях помилятись, але чи треба особливої господарсько-економічної підготовки, щоб зрозуміти, що не моя земля – це моє безправ’я, моя постійна залежність від власника?

Ми віримо, що для Вас це так само очевидно.

За такою очевидністю мають наступити логічні кроки.

Зробіть їх, Ґаранте Справедливості, зваживши минуле, сучасне і майбутнє єдиної для всіх нас Матері – України.

З повагою,
глибокою впевненістю в своїй принциповій правоті
та величезною надією бути почутими і досягти позитивних наслідків:

(понад 50 підписів)
 

До розділу