До розділу

Руське Православне Коло

Свято Покрови на Хортиці

05жовтня 7523 (2015) р.

м.Запоріжжя, Хортиця

 

Рідновіри черговий раз зібралися на легендарній Хортиці, щоб відзначити свято Покрови. Одне з найвеличніших свят осінньої пори року, яке шанувалося козацтвом і всім людом. Сучасні рідновіри продовжують давні звичаї і сучасні воїни і волонтери прийшли, щоб ушанувати своїх побратимів і посестер, яких прийняла Мати-Сира Земля до свого лона – покрила їх як своїх дітей. І молимося в цей час до Батька Сварога, щоб взяв до шлюбу Землю і відродив життя славним людям у наступному поколінні. То й в цей час звертаються неодружені до Богів Рідних, щоб і вони також мали родинне щастя і дітей.

Цього разу був дивовижно теплий осінній день. Приїхали гості з Дніпропетровська, Нікополя , Кривого Рогу, Сміли, Харкова та інших міст. Верховний волхв Руського Православного Кола Світовит Пашник урочисто розпочав свято на стародавньому святилищі наших Предків, якому понад 4 тисячі років. Духовні провідники Ясна, Вірослав, Оріяна, Лада, Вадим, Микола, Ярина, Велемудр промовляли молитви і проповіді приурочені до величного стародавнього свята.

Пісні та хороводи від фольклорно-обрядового колективу "Оріани" (керівник Наталя Лук'яненко), а також співи і гра кобзаря-бандуриста Володимира Дяденка прикрасили свято.

Наші свята єднають наш народ, надихають до спільної дії. Єднаючись в одному колі ми відчуваємо себе братами і сестрами, а Боги є нашими родичами. Віра нам допомагає знайти себе серед Природи і Суспільства. Ідучи праведним шляхом, ми долаємо перепони, а Боги допомагають тому, хто бореться за своє життя. Перемога буде за нами!

 

 Світлини в Контакті

Світлини в Фейсбук

 

 

 

 

 

http://svit.in.ua

 

До розділу